Search results for "MCSDC0604-470KU"
Specification Tables
1 results
Surface Mount Inductors
400 Items
Products
18 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
0.45
Multicomp Pro MCSD43-470KU Inductor, 47UH, 540MA, 10%
Multicomp Pro MCSDC0604-2R2MU Inductance:2.2µH
Multicomp Pro MCSDC0604-2R2MU Inductors, 2.2UH, 20%, Smd
Multicomp Pro MCSDC0604-331KU Inductance:330µH
Multicomp Pro
MCSDC0604-470KU
Inductors, 47UH, 10%, Smd
0.56
Multicomp Pro
MCSDC0604-470KU
Inductance:47µH