Search results for "MCSDC0604-470KU"
Products
18 results
Price: Low to High
1.58
Multicomp Pro MCSDC0604-4R7MU Inductors, 4.7UH, 20%, Smd
Multicomp Pro MCSDC0604-150YU Inductance:15µH
Multicomp Pro MCSDC0604-150YU Inductors, 15UH, Smd
MOQ: 5
0.97
Multicomp Pro MCSDC1006-470KU Inductance:47µH
Multicomp Pro MCSD105-470KU Inductor, 47µH, 10%, 2PINS
MOQ: 5
0.87
Multicomp Pro MCSD105-470KU Inductor, 47UH, +10%
MOQ: 10
0.65
Multicomp Pro MCSD75-470KU Inductance:47µH
Multicomp Pro MCSDC0805-470KU Inductance:47µH
Multicomp Pro MCSDC0805-470KU Inductors, 47UH, 10%, Smd
Multicomp Pro MCSDC0604-220YU Inductors, 22UH, Smd
Multicomp Pro MCSDC0604-220YU Inductance:22µH
Multicomp Pro
MCSDC0604-470KU
Inductors, 47UH, 10%, Smd
0.56
Multicomp Pro
MCSDC0604-470KU
Inductance:47µH