Search results for "MCSDC0604-2R2MU"
Specification Tables
1 results
Surface Mount Inductors
400 Items
Products
13 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
0.54
Multicomp Pro
MCSDC0604-2R2MU
Inductors, 2.2UH, 20%, Smd
0.54
Multicomp Pro
MCSDC0604-2R2MU
Inductance:2.2µH