Search results for "MCSDC0604-2R2MU"
Specification Tables
1 results
Surface Mount Inductors
400 Items
Products
13 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
1.58
Multicomp Pro MCSDC0604-4R7MU Inductors, 4.7UH, 20%, Smd
Multicomp Pro MCSD54-2R2MU Inductor, 2.2UH, 3.8A, 20%
Multicomp Pro MCSDC0604-150YU Inductance:15µH
Multicomp Pro MCSDC0604-150YU Inductors, 15UH, Smd
Multicomp Pro MCBF7330-2R2MU Inductance:2.2µH
Multicomp Pro MCSDC0604-220YU Inductors, 22UH, Smd
Multicomp Pro MCSDC0604-220YU Inductance:22µH
Multicomp Pro MCSDC0604-470KU Inductors, 47UH, 10%, Smd
Multicomp Pro MCSDC0604-470KU Inductance:47µH
Multicomp Pro MCSDC0604-331KU Inductance:330µH
Multicomp Pro
MCSDC0604-2R2MU
Inductance:2.2µH
0.54
Multicomp Pro
MCSDC0604-2R2MU
Inductors, 2.2UH, 20%, Smd