Search results for "MCAP115018047A-221MU"
Categories
1 results
Leaded Inductors
111 Products
Products
5 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
1.33
Multicomp Pro MCBFS7330-221MU Inductance:220µH
Multicomp Pro MCBFS7330-221MU Inductor, 220UH, 20%, 1.4A
Multicomp Pro MCAP108018069A-221MU Product Range:mcap Series
Multicomp Pro MCAPB105024080A-221MU Inductor, 220UH, 20%, Toroidal
Multicomp Pro
MCAP115018047A-221MU
Inductor, 220UH, 20%, 2 Pins