Search results for "MC0805B334K250CT"
Specification Tables
1 results
Multilayer Ceramic Capacitors
1688 Items
Products
3 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
MOQ: 3000
0.06
Multicomp Pro
MC0805B334K250CT
Cap, 330NF, 25V, 10%, X7R, 0805, Reel
MOQ: 5
0.14
Multicomp Pro
MC0805B334K250CT
Cap, 0.33µF, 25V, 10%, X7R, 0805
MOQ: 5
0.14
MC0805B334K250CT