Search results for "LC8400-213-200K."
Products
185 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 4
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
Omega LC8400-213-200K Load Cell, 2MV / V, 200000LB, 10VDC
Omega
LC8400-213-200K.
Compression Load Cell, 200000LB, 10VDC
MOQ: 10
0.10
Multicomp Pro MF25 200K Res, 200K, 1%, 250MW, Axial, Metal Film
MOQ: 5
0.08
Multicomp Pro MF12 200K Res, 200K, 1%, 125MW, Axial, Metal Film
Multicomp Pro MF50 200K Res, 200K, 1%, 500MW, Axial, Metal Film
Continental B210 V-Belt 213in
201.23
Dayton 6L224 V-Belt B210 213in
MOQ: 100
0.15
Rs Pro 1743008 200k? Metal Film Resistor 0.4W ±0.25%
MOQ: 1000
0.06
Rs Pro 1742714 200k? Metal Film Resistor 1W ±0.5%