Search results for "LC307-50K."
Products
32 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
Omega
LC307-50K.
Compression Load Cell, 50000LB, 5VDC
Omega LCWD-50K Load Cell, 2MV / V, 50000LB, 10VDC
Omega LCWD-50K. Compression Load Cell, 50000LB, 10VDC
Omega LC307-5K Compression Load Cell, 5000LB, 5VDC
Omega LC307-10K. Compression Load Cell, 10000LB, 5VDC
Omega LC307-10K Load Cell, Miniature, 10000LB, 5VDC
Omega LC307-1K Compression Load Cell, 1000LB, 5VDC
Omega LC307-3K Load Cell, 1.5MV / V, 3000LB, 5VDC
Seals Spring Balancer SB-50K
27.83
Analog Devices MAX5437EUD+ Digital Pot, 50K, Single, TSSOP-14
Analog Devices MAX5436EUB+ Digital Pot, 50K, Single, UMAX-10
Analog Devices DS1806E-050+ Digital Pot, 50K, Hex, TSSOP-20
Analog Devices DS1803E-050+ Digital Pot, 50K, Dual, TSSOP-14
Analog Devices DS1859E-050+ Digital Pot, 50K, Dual, TSSOP-16
Analog Devices MAX5417LETA+ Digital Pot, 50K, -40 to 85DEG C
Analog Devices DS1855E-050+ Digital Pot, 50K, -40 to 85DEG C
Analog Devices MAX5417LETA+T Digital Pot, 50K, Single, TDFN-8
Analog Devices MAX5482ETE+ Digital Pot, 50K, Single, TQFN-16
Analog Devices MAX5488EUD+ Digital Pot, 50K, Dual, TSSOP-14
Analog Devices MAX5422ETA+T Digital Pot, 50K, -40 to 85DEG C
MOQ: 5
9.57
Rs Pro 1754122 Rs Pro, 50kΩ 50W Aluminium Chassis Mount Resistor ±5%