Search results for "LC1DT40BD"
Categories
1 results
Led Lights
684 Products
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
MOQ: 20
199.23
Schneider Electric
LC1DT40BD
Contactor, Tesys Deca, 4P(4 No), AC-1, <=440V, 40A, 24VDC Standard Coil, Screw Clamp Terminal
MOQ: 20
Schneider Electric
LC1DT40BD
Tesys Deca, Contactor, 4P (4 No), Ac-1, 0 to 440V, 40A, 24Vdc Standard Coil