Search results for "LC1D80E7"
Categories
1 results
IT Accessories
2340 Products
Products
3 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
684.97
Schneider Electric
LC1D80E7
LC1D Series Contactor, 48 V Ac Coil, 3-Pole, 80 A, 45 Kw, 3NO, 1 Kv Ac
Schneider Electric
LC1D80E7
Contactor, Tesys Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 80A, 48V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
LC1D80E7