Search results for "LC1D50AQ7"
Categories
1 results
Multimedia Electronics
65 Products
Products
2 results
Price: Low to High
534.46
Schneider Electric
LC1D50AQ7
LC1D Series Contactor, 3-Pole, 50 A, 1 No + 1 Nc
Schneider Electric
LC1D50AQ7
Contactor, Tesys Deca, 3P(3 No), AC-3/AC-3e, <=400V, 50A, 380V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals