Search results for "LC1D38P7"
Products
4 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
97.01
Schneider Electric
LC1D38P7
Tesys D Contactor - 3P(3 No) - AC-3 - <lt/>= 440 V 38 a - 230 V Ac 50/60 Hz Coil
Schneider Electric
LC1D38P7
LC1D38P7
Contactor, Tesys Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 38A, 230V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
LC1D38P7
LC1D Series Contactor, 230 V Ac Coil, 3-Pole, 38 A, 18.5 Kw, 3NO, 690 V Ac