Search results for "LC1D1156BD"
Products
3 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
910.11
Schneider Electric
LC1D1156BD
Contactor, Tesys Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 115A, 24V Dc Standard Coil, lugs/bars Terminals
Schneider Electric
LC1D1156BD
LC1D1156BD
LC1D Series Contactor, 24 V Dc Coil, 3-Pole, 115 A, 3NO, 1 Kv Ac, 690 V Dc