Search results for "EWSA-PT100"
Specification Tables
1 results
RTD Sensors
139 Items
Categories
2 results
Air Quality Meters
25 Products
Electrical Power Testing
101 Products
Products
226 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 4
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
694.44
Omega
EWSA-PT100
-TX. Rtd Air Temperature Sensor, 100 Ohm, 30V
Rs Pro 8722770 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 125mm Long, 4 Wire, Rjt Nut, Class B +150°C Max
Omega
EWSA-PT100
Rtd Probe, 100 Ohm, -50 to 85DEG C
EWSA-PT100
. Rtd Air Temperature Sensor, 100 Ohm, 30V
Omega PR-25AP-A-0600-0-M12. Rtd Probe, PT100, 1/4", 6", 316L Ss
Rs Pro 4554214 PT100 Rtd Sensor, 12.7mm Dia, 75mm Long, 3 Wire, Wall, Class B +150°C Max
Rs Pro 8722761 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 75mm Long, 4 Wire, Rjt Nut, Class B +150°C Max
Omega PR-21D-3-100-A-1/8-0300-M12-1 Rtd Probe, PT100, 1/8", 3", 316L Ss
Rs Pro 8722705 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 150mm Long, 3 Wire, G1/2, Class B +450°C Max
Rs Pro 8722714 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 150mm Long, 3 Wire, Probe, Class B +450°C Max
Rs Pro 8722701 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 150mm Long, 3 Wire, G1/2, Class B +450°C Max
Rs Pro 8722708 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 150mm Long, 3 Wire, G1/2, Class B +450°C Max
Rs Pro 8722767 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 125mm Long, 4 Wire, Rjt Nut, Class B +150°C Max
Rs Pro 8722764 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 75mm Long, 4 Wire, Rjt Nut, Class B +150°C Max