Search results for "C-NUWANW10-100"
Categories
1 results
Multimedia Electronics
65 Products
Price: Low to High
2.86
Misumi
C-NUWANW10-100
Handles Round Bar Welded Type Overall Height: 37
Rs Pro 7898595 Heatsink, 3.1°C/W, 100 X 50 X 28mm, Screw
Rs Pro 7898602 Heatsink, 3.1°C/W, 100 X 50 X 28mm, Screw
Te Connectivity R-2428. Rtd Probe, -50 to 220DEG C, 100 Ohm