Search results for "ATV12HU15M2"
Specification Tables
1 results
Power Supply
23 Items
Categories
1 results
Multimedia Electronics
65 Products
Products
3 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
526.48
Schneider Electric
ATV12HU15M2
Variable Speed Drive, 1.5 Kw, 1 Phase, 230 V Ac, 14.9 A, Atv 12 Series
Schneider Electric
ATV12HU15M2
Variable Speed Drive, Altivar 12, 1.5kW, 2hp, 200 to 240V, 1 Phase, With Heat Sink
ATV12HU15M2