Schneider Electric NSYTBS292412HT Abs Wall Box, IP66, 291 Mm X 241 Mm X 128mm
infotip-icon
View other Wall Boxes dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Material
ABS
IP degree of protection
IP66
Enclosure Nominal Height
291 mm
Enclosure Nominal Width
241 mm
Enclosure Nominal Depth
128 mm