Schneider Electric NSYTBS191210H Wall Box, IP66, 192 Mm X 121 Mm X 105mm
infotip-icon
View other Wall Boxes dimensions or variations
Please select at least one specification below.
IP degree of protection
IP66
Enclosure Nominal Height
192 mm
Enclosure Nominal Width
121 mm
Enclosure Nominal Depth
105 mm