Schneider Electric LC1DT25M7 LC1D Series Contactor, 220 V Ac Coil, 4-Pole, 25 A, 4NO, 690 V ac/dc
Depth
92 mm
Contactor Coil Voltage
230 V ac
Terminal Type
Screw
Contact Current Rating
25 A
Contact Voltage Rating
690 V ac/dc
Depth
92 mm
Contactor Coil Voltage
230 V ac
Terminal Type
Screw
Contact Current Rating
25 A
Contact Voltage Rating
690 V ac/dc
92 mm
230 V ac
25 A
690 V ac/dc