Schneider Electric LC1D12R7 LC1D Series Contactor, 440 V Ac Coil, 3-Pole, 12 A, 3NO, 690 V Ac
Depth
86 mm
Contactor Coil Voltage
440 V ac
Contact Current Rating
12 A
Contact Voltage Rating
690 V ac