Schneider Electric LC1D12JL LC1D Series Contactor, 12 V Dc Coil, 3-Pole, 12 A, 3NO, 690 V Ac
Depth
95 mm
Contactor Coil Voltage
12 V dc
Contact Current Rating
12 A
Contact Voltage Rating
690 V ac
Depth
95 mm
Contactor Coil Voltage
12 V dc
Contact Current Rating
12 A
Contact Voltage Rating
690 V ac
95 mm
12 V dc
12 A
690 V ac
95 mm
12 V dc
12 A
690 V ac