Schneider Electric ATV930D18Y6 Variable Speed Drive, 18 Kw, 3 Phase, 690 V, 23 A, ATV930 Series
[Us] Rated Supply Voltage
690 V
Series Name
ATV930
Current Rating
23 A
For Use With
Asynchronous & Synchronous Motors
Power Rating
18 kW