Schneider Electric ATV650U22N4EU Variable Speed Drive, 2.2 Kw, 3 Phase, 480 V, 3.8 A, ATV650 Series
[Us] Rated Supply Voltage
480 V
Series Name
ATV650
Current Rating
3.8 A
For Use With
Asynchronous & Synchronous Motors
Power Rating
2.2 kW