Schneider Electric ATV650D11N4EU Variable Speed Drive, 11 Kw, 3 Phase, 480 V, 17 A, ATV650 Series
[Us] Rated Supply Voltage
480 V
Series Name
ATV650
Current Rating
17 A
For Use With
Asynchronous & Synchronous Motors
Power Rating
11 kW