Schneider Electric ATV630D22Y6 Variable Speed Drive, 22 Kw, 3 Phase, 690 V, 26 A, ATV630 Series
[Us] Rated Supply Voltage
690 V
Series Name
ATV630
Current Rating
26 A
For Use With
Asynchronous & Synchronous Motors
Power Rating
22 kW