Schneider Electric ATV320D15S6C Variable Speed Drive, 15 Kw, 3 Phase, 600 V, 20.1 A, 22.1 A, Altivar Machine ATV320 Series
IP Degree of Protection
IP20
[Us] Rated Supply Voltage
600 V
Series Name
Altivar Machine ATV320
Current Rating
20.1 A, 22.1 A
For Use With
AC Motors
Power Rating
15 kW