Schneider Electric ATV212WU75N4C Variable Speed Drive, 7.5 Kw, 3 Phase, 480 V, 11.7 A, ATV212 Series
[Us] Rated Supply Voltage
480 V
Series Name
ATV212
Current Rating
11.7 A
For Use With
Asynchronous Motors
Power Rating
7.5 kW