Schneider Electric A9F54410 Acti 9 iC60H Mcb, 4P, 10A Curve C, 440V Ac, 220 → 250V Dc, 10 Ka Breaking Capacity
Poles Description
4P
[In] Rated Current
10 A
Width
72 mm
This spec is not available in the specification table.
Depth
78.5 mm
Length
85 mm
Rated AC Voltage
440 V, 12 → 133 V, 220 → 240 V, 380 → 415 V
Rated DC Voltage
220 → 250 V