Philips TL5-14W/830-ESS Tube.fluo 14W 563MM 17MM Ww
Image
Image
Product Description
  • Slim 16 mm tube allows more compact and flexible luminaire design
  • Max lumen output at 35°C ambient temperature, more suitable to actual lighting situation