Multicomp Pro SP3X39/13-1.2MBLACK Heatshrink, 38MM, Black, 1.2M
infotip-icon
View other Heat-Shrinkable Tube dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Material
PO (Polyolefin)
Internal Diameter After Contraction
13 mm
Internal Diameter Before Contraction
39 mm