Multicomp Pro MP-FFCA10063052A Ffc Cable, 1.0MM, 6WAY, 305MM, White
infotip-icon
View other Jumper Cables dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Jacket Colour
White
Cable Length
305 mm
Pitch Spacing
1 mm