Multicomp Pro MP-5551S-14T-BK Conn, Header, 14POS, 2ROW, 2.5MM
infotip-icon
View other PCB Headers dimensions or variations
Please select at least one specification below.
No. of Rows
2
Pitch Spacing
2.5 mm