Multicomp Pro MP-5550-10-BK Connector Housing, Rcpt, 10POS, 2.5MM
infotip-icon
View other  Plug & Socket Connector Housings dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Series
MP WTB 2.5MM
Gender
Receptacle
Number of Position
10
Pitch Spacing
2.5 mm