Multicomp Pro MCWR08X9101FTL Res, 9K1, 1%, 0.125W, Thick Film
Series
MCWR
Resistance
9.1 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
150 V