Multicomp Pro MCWR08X8200FTL Res, 820R, 1%, 0.125W, Thick Film
View Brand
Model:
MCWR08X8200FTL
Resistance
820 ohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Package Size Code
0805 [2012 Metric]
Resistance
820 ohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Package Size Code
0805 [2012 Metric]
Voltage Rating
150 V
Voltage Rating
150 V