Multicomp Pro MCWR08X3901FTL Res, 3K9, 1%, 0.125W, Thick Film
Series
MCWR
Resistance
3.9 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Series
MCWR
Resistance
3.9 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
150 V
Voltage Rating
150 V