Multicomp Pro MCWR08X3481FTL Res, 3K48, 1%, 0.125W, 0805, Thick Film
Series
MCWR08
Resistance
3.48 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Series
MCWR08
Resistance
3.48 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
150 V
Voltage Rating
150 V