Multicomp Pro MCWR08X2403FTL Res, 240K, 1%, 0.125W, Thick Film
Resistance
240 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Resistance
240 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
150 V
Voltage Rating
150 V