Multicomp Pro MCWR08X1303FTL Res, 130K, 1%, 0.125W, Thick Film
Resistance
130 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Resistance
130 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
150 V
Voltage Rating
150 V