Multicomp Pro MCWR06X9762FTL Res, 97K6, 1%, 0.1W, 0603, Thick Film
Series
MCWR06
Resistance
97.6 kohm
Power Rating
100 mW
Series
MCWR06
Resistance
97.6 kohm
Power Rating
100 mW
Voltage Rating
75 V
Voltage Rating
75 V