Multicomp Pro MCWR06X6342FTL Res, 63K4, 1%, 0.1W, 0603, Thick Film
Series
MCWR06
Resistance
63.4 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Package Size Code
0603 [1608 Metric]
Series
MCWR06
Resistance
63.4 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Package Size Code
0603 [1608 Metric]
Voltage Rating
75 V
Voltage Rating
75 V