Multicomp Pro MCWR06X4532FTL Res, Thick Film, 45K3, 1%, 0.1W, 0603
Series
MCWR06
Resistance
45.3 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Series
MCWR06
Resistance
45.3 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
75 V
Voltage Rating
75 V