Multicomp Pro MCWR06X2432FTL Res, 24K3, 1%, 0.1W, 0603, Thick Film
Series
MCWR06
Resistance
24.3 kohm
Power Rating
100 mW
Series
MCWR06
Resistance
24.3 kohm
Power Rating
100 mW
Voltage Rating
75 V
Voltage Rating
75 V