Multicomp Pro MCWR06X2431FTL Res, 2K43, 1%, 0.1W, 0603, Thick Film
Series
MCWR06
Resistance
2.43 kohm
Power Rating
100 mW
Series
MCWR06
Resistance
2.43 kohm
Power Rating
100 mW
Voltage Rating
75 V
Voltage Rating
75 V