Multicomp Pro MCWR06X1741FTL Res, Thick Film, 1K74, 1%, 0.1W, 0603
Series
MCWR06
Resistance
1.74 kohm
Power Rating
100 mW
Series
MCWR06
Resistance
1.74 kohm
Power Rating
100 mW
Voltage Rating
75 V
Voltage Rating
75 V