Multicomp Pro MCWR06X1332FTL Res, 13K3, 1%, 0.1W, Thick Film
Series
MCWR
Resistance
13.3 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
50 V