Multicomp Pro MCWR06X1212FTL Chip Smd Resistor, Res, 12K1, 1%, 0.1W, Thick Film
Tolerance
± 1%
Series
MCWR
Resistance
12.1 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
50 V