Multicomp Pro MCWR06X104 JTL Res, Thick Film, 100K, 5%, 0.1W, 0603
Series
MCWR06
Resistance
100 kohm
Power Rating
100 mW
Series
MCWR06
Resistance
100 kohm
Power Rating
100 mW
Voltage Rating
75 V
Voltage Rating
75 V