Multicomp Pro MCWR04X6980FTL Res, Thick Film, 698R, 1%, 0.0625W, 0402
View Brand
Model:
MCWR04X6980FTL
Technical Data Sheets
Technical Data Sheet (685.78KB) EN
Series
MCWR04
Resistance
698 ohm
Power Rating
62.5 mW
Series
MCWR04
Resistance
698 ohm
Power Rating
62.5 mW
Voltage Rating
50 V
Voltage Rating
50 V