Multicomp Pro MCWR04X6980FTL Res, Thick Film, 698R, 1%, 0.0625W, 0402
Series
MCWR04
Resistance
698 ohm
Power Rating
62.5 mW
Series
MCWR04
Resistance
698 ohm
Power Rating
62.5 mW
Voltage Rating
50 V
Voltage Rating
50 V